Federation selection    ECU Logo

AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
Sbg
Vbg
Knt
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAM
CAN
CAT
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM

Tournament selection

Sort according to

Federation: Georgia (GEO)

No. Tournament Last update
1 GEO Online G-12 Ch 2021 3 Hours 19 Min.
2 GEO Online B-12 Ch 2021 3 Hours 22 Min.
3 GEO Online B-8 Ch 2021 3 Hours 28 Min.
4 GEO Online G-8 Ch 2021 3 Hours 30 Min.
5 GEO 80 Ch 5 Hours 51 Min.
6 Adjarian Chess Championship 2021 B/G - U18 7 Hours 58 Min.
7 Adjarian Chess Championship 2021 B - U10 9 Hours 12 Min.
8 Adjarian Chess Championship 2021 G - U10 9 Hours 32 Min.
9 Adjarian Chess Championship 2021 G - U14 10 Hours 17 Min.
10 III-IV თანრიგი 10 Hours 21 Min.
11 V თანრიგი 11 Hours 24 Min.
12 Adjarian Chess Championship 2021 B - U14 12 Hours 12 Min.
13 Tbilisi Online Ch U16 Girls 2 Days 7 Hours
14 Tbilisi Online Ch U16 Boys 2 Days 7 Hours
15 ზუგდიდის ჩემპიონატი კლასიკურ ჭადრაკში 12 წლამდე გოგონათა შორის 2021 5 Days 7 Hours
16 ზუგდიდის ჩემპიონატი კლასიკურ ჭადრაკში 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2021 5 Days 7 Hours
17 გურამ ჭანტურიას თასი-2021 სწრაფ ჭადრაკში - Rapid 6 Days 4 Hours
18 III თანრგი 6 Days 9 Hours
19 V თანრიგი 6 Days 10 Hours
20 IV თანრიგი 6 Days 10 Hours
21 V თანრიგი 6 Days 10 Hours
22 III თანრიგი 13 Days 9 Hours
23 IV თანრიგი 13 Days 10 Hours
24 V თანრიგი ( 10-11 აპრილი) 13 Days 11 Hours
25 Evans - open 14 Days 14 Hours
26 GEO 80 Ch (I League) 18 Days 5 Hours
27 სპორტის საერთაშორისო დღისადმი მიძვნილი ტურნირი ელვისებურ ჭადრაკში 2021 18 Days 6 Hours
28 საქართველოს ონლაინ ჩემპიონატი შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა შორის 20 Days 7 Hours
29 IV თანრიგი 20 Days 10 Hours
30 V თანრიგი 20 Days 11 Hours
31 ოთარ ხომერიკის XVIII მემორიალი ღია ტურნირი 24 Days 8 Hours
32 ოთარ ხომერიკის XVIII მემორიალი 7 წლის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 27 Days 8 Hours
33 ოთარ ხომერიკის XVIII მემორიალი 9 წლის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 27 Days 8 Hours
34 III თანრიგი 27 Days 9 Hours
35 IV თანრიგი 27 Days 9 Hours
36 5 თანრიგი 27 Days 11 Hours
37 Zugdidi Blitz - Spring Season 2021 The Four Seasons of the Year 28 Days 9 Hours
38 Adjarian Chess Championship 2021 B/G- U8 28 Days 13 Hours
39 Adjarian Chess Championship 2021 B/G - U16 28 Days 17 Hours
40 Adjarian Chess Championship 2021 B - U12 28 Days 17 Hours
41 GEO Women 78 Ch (I League) 29 Days 7 Hours
42 Zugdidi Rapid - Spring Season 2021 The Four Seasons of the Year 29 Days 7 Hours
43 Adjarian Chess Championship 2021 G- U12 29 Days 9 Hours
44 იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 29 Days 11 Hours
45 იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 8 წლამდე გოგონათა შორის 29 Days 11 Hours
46 იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 29 Days 11 Hours
47 იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 10 წლამდე გოგონათა შორის 29 Days 11 Hours
48 იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 29 Days 11 Hours
49 იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 12 წლამდე გოგონათა შორის 29 Days 11 Hours
50 იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 14 წლამდე გოგონათა შორის 29 Days 11 Hours
Chess-Tournament-Results-Server , CMS-Version 23.04.2021 15:27
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use