Federation selection    ECU Logo

AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
Sbg
Vbg
Knt
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAM
CAN
CAT
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM

Tournament selection

Sort according to

Federation: Estonia (EST)

No. Tournament Last update
1 Eesti Põhikoolide võistkondlikud meistrivõistlused Finaal 8 Days 4 Hours
2 Eesti Algkoolide võistkondlikud meistrivõistlused Finaal 8 Days 5 Hours
3 Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmalesonline - Algkool 9 Days 4 Hours
4 Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmalesonline - Põhikool 9 Days 9 Hours
5 Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmalesonline - Gümnaasium 11 Days 4 Hours
6 Malemaja välkturniiride sari seenioridele XIV etapp 138 Days 3 Hours
7 Malemaja välkturniiride sari seenioridele XIII etapp 145 Days 2 Hours
8 AVRO-38 mälestusturnir (välkmale) 151 Days 23 Hours
9 AVRO-38 mälestusturniir (kiirturniir) 151 Days 23 Hours
10 Malemaja välkturniiride sari seenioridele XII etapp 152 Days 3 Hours
11 Malemaja välkturniiride sari seenioridele XI etapp 159 Days 3 Hours
12 Malemaja välkturniiride sari seenioridele X etapp 166 Days 3 Hours
13 Harjumaa 2020. aasta võistkondlikud meistrivõistlused males 168 Days 7 Hours
14 Malemaja välkturniiride sari seenioridele IX etapp 173 Days 2 Hours
15 Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 V etapp A-turniir 174 Days 7 Hours
16 Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 V etapp B-turniir 174 Days 9 Hours
17 Malemaja välkturniiride sari seenioridele VIII etapp 180 Days 3 Hours
18 Tartu Sügis 2020 181 Days 4 Hours
19 6. Tallinna MK üle-eestiline sari SÜGIS 2020 (IV etapp) / Maleklubi Kaksikodad lahtised MV-d: A-turniir 182 Days 7 Hours
20 6. Tallinna MK üle-eestiline sari SÜGIS 2020 (IV etapp) / Maleklubi Kaksikodad lahtised MV-d: B-turniir 182 Days 7 Hours
21 6. Tallinna MK üle-eestiline sari SÜGIS 2020 (IV etapp) / Maleklubi Kaksikodad lahtised MV-d: C-turniir 182 Days 8 Hours
22 Malemaja välkturniiride sari seenioridele VII etapp 186 Days 6 Hours
23 Eesti Koolide MV kiirmales - Gümnaasium 191 Days 7 Hours
24 Eesti Koolide MV kiirmales - Põhikool 192 Days 7 Hours
25 Malemaja välkturniiride sari seenioridele VI etapp 194 Days 3 Hours
26 Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 IV etapp A-turniir 195 Days 7 Hours
27 Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 IV etapp B-turniir 195 Days 7 Hours
28 Kiili vallarahva XIII sportmängud - Male 196 Days 9 Hours
29 Malemaja välkturniiride sari seenioridele V etapp 197 Days 5 Hours
30 HARJUMAA 2020. a. MEISTRIVÕISTLUSED KIIRMALES Noortele 199 Days 4 Hours
31 HARJUMAA 2020. a. MEISTRIVÕISTLUSED KIIRMALES 202 Days 11 Hours
32 Malemaja välkturniiride sari seenioridele IV etapp 208 Days 3 Hours
33 EESTI NOORTE MALEKLUBIDE 2020.a. MEISTRIVÕISTLUSED 210 Days 4 Hours
34 EESTI NOORTE 2020.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Poisid U10 214 Days 3 Hours
35 Malemaja välkturniiride sari seenioridele III etapp 215 Days 3 Hours
36 I Saaremaa Chess Festival - Rapid Tournament 216 Days 10 Hours
37 EESTI NOORTE 2020.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Poisid U16 216 Days 21 Hours
38 EESTI NOORTE 2020.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Poisid U8 216 Days 21 Hours
39 I Saaremaa Chess Festival - Children's Tournament 217 Days 4 Hours
40 EESTI NOORTE 2020.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Poisid U12 217 Days 6 Hours
41 EESTI NOORTE 2020.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Poisid U14 217 Days 6 Hours
42 EESTI NOORTE 2020.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Tüdrukud U14 217 Days 6 Hours
43 EESTI NOORTE 2020a.KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Tüdrukud U10 217 Days 7 Hours
44 EESTI NOORTE 2020.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Tüdrukud U12 217 Days 7 Hours
45 EESTI NOORTE 2020.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Poisid U18 217 Days 8 Hours
46 EESTI NOORTE 2020a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Tüdrukud U8 217 Days 8 Hours
47 EESTI NOORTE 2020.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Tüdrukud U18 217 Days 10 Hours
48 I Saaremaa Chess Festival - Blitz Tournament 217 Days 14 Hours
49 Malemaja välkturniiride sari seenioridele II etapp 222 Days 3 Hours
50 Gunnar Uusi memoriaal (Veteranide MV 2020) 223 Days 3 Hours
Chess-Tournament-Results-Server , CMS-Version 23.04.2021 15:27
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use