Federation selection    ECU Logo

AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
Sbg
Vbg
Knt
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAM
CAN
CAT
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM

Tournament selection

Sort according to

Federation: Bulgaria (BUL)

No. Tournament Last update
1 15-th IVIS Cup-memorial Yordan Stoynov 2021 B 22.05.-23.05.2021 Sofia 2 Hours 41 Min.
2 18-th CHESS WEEKEND 24-25.04.2021 3 Hours 29 Min.
3 X Открит турнир "Слънцата на Трявна" 08-09.05.2021 3 Hours 36 Min.
4 18-th CHESS WEEKEND 24-25.04.2021 22 Hours 59 Min.
5 Ropotamo cup 2021/Купа Ропотамо 2021, U2300, 6-13.06.2021 1 Days 3 Hours
6 15-th IVIS Cup-memorial Yordan Stoynov 2021 A 22.05. - 23.05.2021 Sofia 1 Days 4 Hours
7 I турнир ,,Ден на детето в Казанлък" - 30-ти май - "А" група 1 Days 6 Hours
8 III Детски турнир ,,Загорец" - 5 юни - "А" група 1 Days 6 Hours
9 ACCEDIA MASTERS, 15.05.2021 1 Days 15 Hours
10 7th Chess Open PANAGYURISHTE 08-09.05.2021 1 Days 16 Hours
11 III Детски турнир ,,Загорец" - 5 юни - "Б" група 2 Days 8 Hours
12 I турнир ,,Ден на детето в Казанлък" - 30-ти май - "Б" група 2 Days 8 Hours
13 Шах в Двореца 2200 - 2 турнир 6 Days 6 Hours
14 Национален шампионат на МВР - рапид 8 Days 12 Hours
15 Национален шампионат на МВР - блиц 10 Days 4 Hours
16 Bulgarian school individual chess championship U15 07.-11.04.2021 Kazanlak 13 Days 11 Hours
17 Bulgarian school individual chess championship G13 07.-11.04.2021 Kazanlak 13 Days 11 Hours
18 Bulgarian school individual chess championship U13 07.-11.04.2021 Kazanlak 13 Days 11 Hours
19 Bulgarian school individual chess championship G11 07.-11.04.2021 Kazanlak 13 Days 11 Hours
20 Bulgarian school individual chess championship U11 07.-11.04.2021 Kazanlak 13 Days 11 Hours
21 Bulgarian school individual chess championship U09 07.-11.04.2021 Kazanlak 13 Days 11 Hours
22 Bulgarian school individual chess championship U17 07.-11.04.2021 Kazanlak 13 Days 11 Hours
23 Bulgarian school individual chess championship G09 07.-11.04.2021 Kazanlak 13 Days 11 Hours
24 Bulgarian school individual chess championship G17 07.-11.04.2021 Kazanlak 13 Days 12 Hours
25 Bulgarian school individual chess championship U07 07.-11.04.2021 Kazanlak 13 Days 12 Hours
26 Bulgarian school individual chess championship G07 07.-11.04.2021 Kazanlak 13 Days 12 Hours
27 Bulgarian school individual chess championship G15 07.-11.04.2021 Kazanlak 13 Days 12 Hours
28 I Детски шахматен турнир "Плевенска епопея" - Б група - ОТМЕНЯ СЕ 29 Days 3 Hours
29 I Детски шахматен турнир "Плевенска епопея" - А група - ОТМЕНЯ СЕ 29 Days 3 Hours
30 Trayana Spring/Пролет на Траяна 20.03.2021 Stara Zagora 32 Days 16 Hours
31 Шах в Двореца 2200 - 1 турнир 34 Days 6 Hours
32 Детски турнир "РИЦАРИТЕ НА БЯЛАТА ДАМА" - А група - 20 март 35 Days 8 Hours
33 Детски турнир "РИЦАРИТЕ НА БЯЛАТА ДАМА" - Б група - 20 март 35 Days 8 Hours
34 17-th CHESS WEEKEND 13-14.03.2021 41 Days 4 Hours
35 IV Memorial Teodosi Kostadinov - A 44 Days 3 Hours
36 IV Memorial Teodosi Kostadinov - B 48 Days 7 Hours
37 ОТКРИТ ТУРНИР ПО ШАХМАТ ПЕРНИК 2021 48 Days 9 Hours
38 VI Детски турнир "Свобода" - Б група - 6 март 49 Days
39 VI Детски турнир "Свобода" - A група - 6 март 49 Days 7 Hours
40 IV-ти открит турнир "ПАВЛИКЯНИ" - А група 62 Days 7 Hours
41 IV-ти детски турнир "ПАВЛИКЯНИ" - B група 62 Days 9 Hours
42 I Детски турнир "Васил Левски" - "А" група 63 Days 7 Hours
43 I Детски турнир "Васил Левски" - "Б" група 63 Days 9 Hours
44 BLITZ tournament in Memory of Vasil Levski Sofia 19.02.2021 64 Days 2 Hours
45 ДИП за мъже по ускорен шахмат/BICC Men Rapid 12.02. - 14.02.2021, Девин 69 Days 10 Hours
46 ДИП за жени по ускорен шахмат/BICC Women Rapid, Devin 12.02. - 14.02.2021, Девин 69 Days 11 Hours
47 ДИП за жени БЛИЦ /BICC Women Blitz 13.02.2021, Девин 70 Days 5 Hours
48 ДИП за мъже БЛИЦ /BICC Men Blitz 13.02.2021, Девин 70 Days 5 Hours
49 "БФШ-7" - 13.02.2021 - ТУРНИР ЗА ПОКРИВАНЕ НА ЗВАНИЯ И РАЗРЯДИ ПО ЕРСС НА БФШ 83 Days 7 Hours
50 "БФШ-6" - 06.02.2021 - ТУРНИР ЗА ПОКРИВАНЕ НА ЗВАНИЯ И РАЗРЯДИ ПО ЕРСС НА БФШ 83 Days 9 Hours
Chess-Tournament-Results-Server , CMS-Version 23.04.2021 15:27
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use