Federation selection    ECU Logo

AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
Sbg
Vbg
Knt
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAM
CAN
CAT
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM

Tournament selection

Sort according to

Federation: Bosnia & Herzegovina (BIH)

No. Tournament Last update
1 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група Ж12 37 Minutes
2 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група Ж20 2 Hours 54 Min.
3 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група Ж18 2 Hours 54 Min.
4 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група Ж16 2 Hours 55 Min.
5 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група Ж14 2 Hours 55 Min.
6 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група Ж10 2 Hours 58 Min.
7 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група М18 2 Hours 59 Min.
8 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група М16 3 Hours 1 Min.
9 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група М14 3 Hours 2 Min.
10 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група М12 3 Hours 4 Min.
11 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група М10 3 Hours 6 Min.
12 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група М08 3 Hours 8 Min.
13 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група М20 3 Hours 12 Min.
14 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група Ж08 3 Days 7 Hours
15 1.Šahovska"Super borba"(pozivni turnir) 5 Days 13 Hours
16 22. Tradicionalni međunarodni uskrsni turnir "Zenica 2021" (pozivni turnir) 7 Days 2 Hours
17 15. Memorijalni turnir "Sead Bicevic" (pozivni turnir) 27 Days 8 Hours
18 1. Berger turnir TK standardni tempo 34 Days 1 Hours
19 11. prvenstvo Škole šaha Skakač 34 Days 8 Hours
20 Prvi turnir TK 2021. 42 Days 4 Hours
21 Ženski osmomartovski šahovski turnir "Prijedor 2021" 42 Days 9 Hours
22 3.TURNIR POVODOM DANA NEZAVISNOSTI BiH Blic 7min plus 3 sec 48 Days 5 Hours
23 2. MEĐUNARODNI OSMOMARTOVSKI TURNIR 48 Days 7 Hours
24 40. Ženski osmomartovski šahovski turnir "POŠK 2021" Potočani 48 Days 8 Hours
25 19. Tradicionalni Božićni turnir "Ribnik 2021" 49 Days 6 Hours
26 10. International Tournament "Konjic 2021" 52 Days 9 Hours
27 10. MEMORIJALNI TURNIR "SJEĆANJE NA MAJSTORA ADIJA KOSOVCA 2021" 54 Days 2 Hours
28 Za novih 13 uspješnih i srećnih godina "GAMBIT 2021-2034" 54 Days 23 Hours
29 Sahovski turnir u povodu Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine 55 Days 6 Hours
30 24 Kup SS Tuzlanskog Kantona za seniore 55 Days 7 Hours
31 Turnir "SK Sarajevo" Povodom Dana Nezavisnosti BiH 56 Days 7 Hours
32 28. Memorijalni sahovski turnir "Sveto Guskic" 61 Days 5 Hours
33 1.Međunarodni šahovski turnir " Jajce 2021 " 62 Days
34 Pojedinacno brzopotezno prvenstvo BPK Gorazde za 2020. godinu 62 Days 6 Hours
35 Ekipno prvenstvo SSRVI ZE-DO kantona 63 Days 9 Hours
36 Sahovski mec: Marjanovic Radovan - Vuckovac Branislav 69 Days
37 Seniorska liga prijateljstva - Jajce 2021. 69 Days 2 Hours
38 1 Vikend blic turnir SK Sarajevo 2021. 69 Days 4 Hours
39 XVII TRADICIONALNI TURNIR SRETENJE 2021 69 Days 7 Hours
40 1. Studentsko šahovsko prvenstvo "Pravo OPEN 2021" Banjaluka 73 Days 5 Hours
41 15. Tradicionalni Svetosavski sahovski turnir 74 Days 8 Hours
42 8. Memorijalni sahovski turnir "Akademik Prof. dr. Nijaz Duraković" 83 Days 3 Hours
43 Brzopotezni šahovski turnir ŠK Napredak Zenica 83 Days 5 Hours
44 28. Svetosavski šahovski turnir "POŠK 2021" Potočani 83 Days 5 Hours
45 21. MEMORIJALNI ŠAHOVSKI TURNIR "MEHO RAHMANOVIĆ - MEX 2021" 84 Days 6 Hours
46 Sahovska liga grada Gradiska 2020 91 Days 15 Hours
47 11. Prvenstvo SK"Potkozarje" Gornji Podgradci 2021 97 Days 5 Hours
48 24. Tradicionalni Božićni šahovski turnir 98 Days 2 Hours
49 Božićni blic turnir ŠK Banjaluka 2021 98 Days 23 Hours
50 6.AKLIMAT - Novogodisnji turnir 111 Days 6 Hours
Chess-Tournament-Results-Server , CMS-Version 23.04.2021 15:27
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use