Federation selection    ECU Logo

AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
Sbg
Vbg
Knt
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAM
CAN
CAT
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM

Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (ARM)

No. Tournament Last update
1 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն 1 Days 5 Hours
2 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Արաբկիր 1 Days 5 Hours
3 Մալաթիա ՇՄՄ 1/4 եզրափակիչ 1 Days 6 Hours
4 Loru Marzi txamardkanc kisaezrapakich 1 Days 7 Hours
5 Հայաստանի 2021թ. Պ-08 առաջն. եզրափակիչ 1 Days 11 Hours
6 Հայաստանի 2021թ. Պ-10 առաջն. 1/2 1 Days 11 Hours
7 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նուբարաշեն ՇՄՄ 2 Days 4 Hours
8 Հայաստանի 2021թ. Ա-16 առաջն. եզրափակիչ 2 Days 6 Hours
9 Հայաստանի 2021թ. Պ-14 առաջն. եզրափակիչ 2 Days 6 Hours
10 Հայաստանի 2021թ. Ա-14 առաջն. եզրափակիչ 2 Days 7 Hours
11 Հայաստանի 2021թ. Պ-16 առաջն. եզրափակիչ 2 Days 7 Hours
12 Հայաստանի 2021թ. Ա-12 առաջն. եզրափակիչ 2 Days 7 Hours
13 Հայաստանի 2021թ. Պ-18 առաջն. եզրափակիչ 2 Days 7 Hours
14 Հայաստանի 2021թ. Պ-12 առաջն. եզրափակիչ 2 Days 7 Hours
15 Հայաստանի 2021թ. Պ-10 առաջն. եզրափակիչ 2 Days 8 Hours
16 Հայաստանի 2021թ. Ա-10 առաջն. եզրափակիչ 2 Days 8 Hours
17 Հայաստանի 2021թ. Ա-18 առաջն. եզրափակիչ 3 Days 4 Hours
18 Ավանի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 Days 7 Hours
19 Մալաթիա ՇՄՄ 1/4 եզրափակիչ 7 Days 5 Hours
20 Ուսանողական Մարզական Խաղեր ( տղաներ ) 7 Days 14 Hours
21 Ուսանողական Մարզական Խաղեր ( աղջիկներ ) 7 Days 14 Hours
22 Ընտրական մրցախաղ Ա-16 7 Days 23 Hours
23 Հայաստանի 2021թ. Ա-16 առաջն. 1/2 - Խումբ II 7 Days 23 Hours
24 Հայաստանի 2021թ. Պ-16 առաջն. 1/2 7 Days 23 Hours
25 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Զեյթուն ՇՄՄ) 8 Days 6 Hours
26 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (15:00) 8 Days 7 Hours
27 Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 2-րդ կարգի մրցաշար (05.04 - 14.04.2021 թ.) 10 Days 5 Hours
28 4-րդ կարգ Ա խումբ Աջափնյակ 10 Days 8 Hours
29 4-րդ կարգ Բ խումբ Աջափնյակ 10 Days 8 Hours
30 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 11 Days 5 Hours
31 Հանրակրթական դպրոցների մրցաշար-Նոր Նորք 11 Days 13 Hours
32 Կայծակնային մրցաշար > - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 14 Days 9 Hours
33 Arzni 2021 Final 16 Days 3 Hours
34 SPRING - 2021 /B - 16 Days 4 Hours
35 Գարնանային որակավորման մրցաշար Բ խումբ 17 Days 6 Hours
36 Գարնանային որակավորման մրցաշար Ա խումբ 17 Days 6 Hours
37 Գարնանային որակավորման մրցաշար 2021թ. 17 Days 6 Hours
38 SPRING 2021 / A- 2007 > 18 Days 4 Hours
39 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Արաբկիր 21 Days 8 Hours
40 2021թ․Երևանի շախմատի մ-14տ․ պատանիների առաջնություն 23 Days 5 Hours
41 2021թ․Երևանի շախմատի մ-10տ․ պատանիների առաջնություն 23 Days 5 Hours
42 2021թ․Երևանի շախմատի մ-12տ․ պատանիների առաջնություն 23 Days 6 Hours
43 2021թ․Երևանի շախմատի մ-10տ․ աղջիկների առաջնություն 23 Days 6 Hours
44 2021թ․Երևանի շախմատի մ-12տ․ աղջիկների առաջնություն 23 Days 6 Hours
45 2021թ․Երևանի շախմատի մ-08տ․ պատանիների առաջնություն 23 Days 9 Hours
46 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (17:30) 24 Days 3 Hours
47 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն(16:00) 24 Days 5 Hours
48 Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար -Բ խումբ 24 Days 5 Hours
49 Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ա խումբ 24 Days 7 Hours
50 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն ՇՄՄ 25 Days 1 Hours
Chess-Tournament-Results-Server , CMS-Version 23.04.2021 15:27
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use