Sveiki atvykę į "chessresult.ru" turnyrų duomenų bazę.

chessresult.ru yra efektyvus serveris skirtas šachmatų rezultatams.

chessresult.ru archyvas siekia daugiau kaip 435.000 šachmatų turnyrų įrašų iš viso pasaulio - nuo klubų turnyrų iki Europos čempionatų ir šachmatų Olimpiadų. Tai pasiekta šachmatų turnyrų administravimo programinės įrangos Swiss-Manager dėka glaudžiai bendradarbiaujant su chessresult.ru.

Turnyrų paieška

Čia jūs galite ieškoti turnyrų ir peržiūrėti/spausdinti/eksportuoti į "Excel" bylą galutinius rezultatus, ratų burtus, lenteles ir t.t.

Žaidėjų paieška

Čia jūs galite surasti visus turnyrus, kuriuose dalyvavo bet kuris žaidėjas ir peržiūrėti/spausdinti/eksportuoti į "Excel" bylą visas detales apie tą žaidėją ir turnyrą.

Partijų paieška

Čia jūs galite ieškoti partijų ir peržiūrėti jas tiesiogiai arba persikelti PGN formatu.

Susisiekite

Klausimus, pasiūlymus ir kritinius atsiliepimus prašome siųsti (Heinz Herzog) el. pašto adresu:
(angliškai arba vokiškai).

Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
(Wien
 NÖ
Bgld
Sbg
Tirol
Vbg
Stmk
Knt
ÜRe)
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAM
CAN
CAT
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Nr. Turnyras Fed. Vėliava Paskutinis atnaujinimas
1 XII Rapido da Retomada - ALEX 2021 BRA
1 minučių (-ės)
2 CN Equipas 2ª divisão 2020/21 - Série C POR
1 minučių (-ės)
3 I Prix Capeonato de Rapidas Sanjuanino ARG
1 minučių (-ės)
4 Campeonato Juvenil de Puerto Rico 2021 PUR
3 minučių (-ės)
5 CN Equipas 2ª divisão 2020/21 - Série A POR
3 minučių (-ės)
6 Семейный шахматный турнир-2020 RUS
3 minučių (-ės)
7 Campeonato por Equipos Eivissa 2021 (Even Code: 257619) ESP
4 minučių (-ės)
8 CN Equipas 3ª divisão 2020/21 - série C POR
6 minučių (-ės)
9 CN Equipas 3ª divisão 2020/21 - série B POR
7 minučių (-ės)
10 Medjunarodni kup Vojvodine 2021 - 23. do 25. April 2021 SRB
7 minučių (-ės)
11 Seletiva Online para o Pan Floripa 2021 1ª etapa (24/04/2021) - Lichess - F18 BRA
9 minučių (-ės)
12 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI İLLER ARASI 7 YAŞ SATRANÇ TURNUVASI TUR
12 minučių (-ės)
13 3. Bamberg-Open 2021 >>> Gesamtliste neu GER
12 minučių (-ės)
14 CWP Youth Trials 2021 - Level 1 Q2 U12 RSA
12 minučių (-ės)
15 Reeencuentro Angel Mora Grupo B ARG
15 minučių (-ės)
16 CWP Youth Trials 2021 - Level 1 Q2 U10 RSA
16 minučių (-ės)
17 XV Torneig Internacional Actiu Vila de Canovelles 2021 (258403) CAT
16 minučių (-ės)
18 TAÇA CABO VERDE - FASE REGIONAL S. NICOLAU CPV
18 minučių (-ės)
19 Чемпионат городского округа Самара по быстрым шахматам и блицу в 2021 году. Блиц RUS
19 minučių (-ės)
20 Чемпионат городского округа Самара по быстрым шахматам и блицу в 2021 году. Быстрые шахматы RUS
20 minučių (-ės)
21 IX Лично-Командный Чемпионат T-CHESS FAMILY RUS
21 minučių (-ės)
22 Блицтурнир, посвященный Международному дню настольных игр RUS
22 minučių (-ės)
23 Aficionados 1 Barcelona Chess Club ESP
25 minučių (-ės)
24 Турнир детей 1-го года обучения Майский жук" RUS
27 minučių (-ės)
25 MCCT New In Chess Classic Preliminaries ONL
28 minučių (-ės)
26 GM Klovāns-2021-B LAT
28 minučių (-ės)
27 VII Coín Chess 3 VS 3 ESP
29 minučių (-ės)
28 CWP Youth Qualifier 2 U12 RSA
31 minučių (-ės)
29 Icelandic Chess Championship 2021 ISL
32 minučių (-ės)
30 2nd Balochistan Masters Ramzan Cup Fide Rated Round Robin Chess tournament PAK
35 minučių (-ės)
31 Seletiva Online para o Pan Floripa 2021 1ª etapa (24/04/2021) - Lichess - F16 BRA
36 minučių (-ės)
32 28. Кадетско и омладинско првенство Републике Српске - група Ж12 BIH
37 minučių (-ės)
33 STANDARD DE PASCOA 2021 BRA
39 minučių (-ės)
34 Cupa Satori Art Slobozia - blitz- 24 aprilie 2021, Amara ROU
40 minučių (-ės)
35 Sol Plaatje Round Robin V RSA
43 minučių (-ės)
36 Blitz NXN Amistoso - Abril de 2021 BRA
44 minučių (-ės)
37 GRAN PRI SK''KABLOVI'' - FINALE Pocetak u 11:00 sati SRB
45 minučių (-ės)
38 Seletiva Online para o Pan Floripa 2021 1ª etapa (24/04/2021) - Lichess - F12 BRA
46 minučių (-ės)
39 Juegos Deportivos Estatales QROO 2021 17-18 F MEX
46 minučių (-ės)
40 Весеннее Первенство по быстрым шахматам, ЗИЛ - B RUS
46 minučių (-ės)
41 Сhess club Olimpic rapid april-4, г.о. Мытищи 25.04.2021 Турнир В RUS
46 minučių (-ės)
42 III Torneo Internacional de Ajedrez Sub2200 "Villa de Zújar" ESP
50 minučių (-ės)
43 American World Cup Qualification Stage - FIDE World Cup 2021 Knock Out - Registrations CCA
50 minučių (-ės)
44 American World Cup Qualification Stage - FIDE World Cup 2021 Final CCA
51 minučių (-ės)
45 American World Cup Qualification Stage - FIDE World Cup 2021 Preliminary - Registrations CCA
54 minučių (-ės)
46 Belgrade Spring Chess Festival 2021 - IM II SRB
54 minučių (-ės)
47 Belgrade Spring Chess Festival 2021 - GM II SRB
55 minučių (-ės)
48 Torneig Ràpides Riudoms Maig 2021 CAT
56 minučių (-ės)
49 Campeonato Metropolitano Juvenil Online Sub 14 2021 PER
56 minučių (-ės)
50 Первенство го Красногорска по быстрым шахматам среди взрослых и детей Турнир С (2009 г.р. и мл) RUS
59 minučių (-ės)
Chess-Tournament-Results-Server , CMS-Version 23.04.2021 15:27
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos